Pisi Pisileri korumak adına imalatını yaptığımız kedi sinekliği modelleri, yırtılmayan ve kolay kolay eskimeyen yapıda ürünlerdir. Günümüz de birçok evde artık kedi sinekliği mevcuttur. Kedi sinekliklerin temizliği oldukça kolaydır. Sökülerek su yardımı ile kolaylıkla temizlenebilen bir yapıdadır. Kedilerin kaçmasını engelleyen aynı zamanda iç ortamı sinek ve böceklerden koruyan bu sistem oldukça uygun fiyatlı olmaktadır.

Ankara kedi sinekliği firmamız da montaj ve ölçü hizmeti de verilmektedir. Kedi sinekliği evcil hayvanlarınızı mükemmel koruma altına alan ve aynı zamanda böcek ve sinekten koruyan sistemlerdir.
Ankara kedi sinekliği

Menteşeli kedi sinekliği, sürgülü kedi sinekliği çeşitleri ile firmamız her alanda hizmet sunmaktadır. Ankara kedi sinekliği firması olarak ölçü ve montaj hizmeti de sunduğumuzu buradan belirtmek isteriz. Ankara’nın tüm ilçelerinde kedi sinekliği montaj servisimiz bulunmaktadır.

Ankara’da kedi sinekliği montaj ve ölçü hizmeti verdiğimiz yerler:

 • Keçiören kedi sinekliği
 • Altındağ kedi sinekliği
 • Çayyolu kedi sinekliği
 • Çankaya kedi sinekliği
 • Ümitköy kedi sinekliği
 • Sincan kedi sinekliği
 • Kızılay kedi sinekliği
 • Pursaklar kedi sinekliği
 • Bahçelievler kedi sinekliği
 • Tunalı kedi sinekliği
 • Siteler kedi sinekliği

Yukarı da görüldüğü gibi tüm mahallelerde kedi sinekliği hizmetimiz mevcuttur. Kedi sinekliklerimiz firmamız tarafından hazırlanmakta ve firmamız tarafından montajı yapılmaktadır. Birinci sınıf kalite de malzemedir. Ankara dışı siparişlerde kargo yapılabilmektedir.

Kedi sinekliği ölçüsü alamıyorsanız hemen uzman ekiplerimizi adresinize yönlendirebiliriz.

Kedilerin açamayacağı sineklik modelleri arıyorsanız hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlam kedi sineklikleri ile Ankara’nın her yerinde montaj hizmetimiz mevcuttur.

Kedi Sinekliği Fiyatları Ne Kadar 2022 ?

2022 yılında kedi sinekliği fiyatları için bizleri hemen arayabilirsiniz. Ölçü bilgilerine göre fiyat verdiğimiz için tüm ölçüleri buraya yazmanın da imkansız olduğunu söylemek gerekir. Net ölçülerinizi bizlere ileterek anında fiyat alabilirsiniz.

Yırtılmayan Kedi Sinekliği Modelleri

Yırtılmayan ve oldukça sağlam kedi sinekliği modelleri için firmamız yardımcı olacaktır. Kedileriniz için kedi sinekliği modellerimizi MET Sineklik instagram sayfasından da görebilirsiniz.

Kedi Sineklikleri Sağlam mı ?

Met Sineklik olarak imalatını yaptığımız kedi sineklikleri oldukça sağlam ve kaliteli ürünlerdir. Kedilerin yırtamayacağı kalitededir. Ürünlerimizi atölyemize gelerek test edebilirsiniz.

Kedi sinekliği kaç dakika hazır hale gelir ?

Verilen ölçü bilgilerine kesimler yapılır ve tüller geçirilir. Bu işlem ortalama sineklik başına 30 dakika sürer. Gün içerisinde hazırlanıp montaj hizmeti de tamamlanır.

Kedi sinekliği kargosu yapılır mı ?

Ankara dışına kedi sinekliği kargomuz mevcuttur. Adres bilgilerinizi bizlere ileterek kargoya çıkartmamızı isteyebilirsiniz.