Pimapen kapı sistemlerinde açılma ve kapanmıyor gibi sorunlar yaşıyorsanız şuan doğru adrestesiniz. Sadece açılma ve kapanma sorunlarıyla kalmayıp pimapen kilit değişimi, fitil değişimi ve diğer tüm onarım işlerini başarıyla gerçekleştiren bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Güneşevler pimapen tamiri servisi olarak tüm bu işleri hızlıca yapıyor ve en iyi şekilde teslim ediyoruz.

Güneşevler Sineklik fiyatları için tıklayınız.

Güneşevler mahallesinde bugüne kadar binlerce iş yeri ve evin kapı ve pencere tamiri işlerini yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Fitil değişimi kapı kulpu değişimi ve kırık pimapen tamiri gibi birçok konuda uzman ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

Güneşevler Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları

Güneşevler mahallesinde yapılan pimapen tamiri fiyatları aşağıdaki şekildedir. Bu fiyatlar yapılacak tamire göre değişmektedir. Bazı kapı ve pencerelerde ki kırık, çatlak durumları daha fazla olabileceğinden fiyatların artması da olağandır. Pimapen tamiri işlerinde garanti veren, uzman işçilik sunan ve her daim uzun ömürlülüğü hedef alan bir firma olarak her daim ekonomik fiyatlara tamir hizmeti veriyoruz.

Pvc pencereden içeri su giriyor 200- 400 TL arası
Pimapen kapı kapanmıyor300-500 TL arası
Pimapen fitil değişimi fiyatları250- 400 TL arası
Güneşevler Pimapen Tamiri Fiyatları 2023

Güneşevler Pimapen Tamiri Ne Kadar Sürer?

Güneşevler’de pimapen tamiri servisimiz tarafından yapılan tamir işleri ortalama 2-3 saat arasında sürmektedir. Bazı basit işlerin süresi de daha kısa olmaktadır. Örnek vermek gerekirse pimapen fitil değişimi ortalama 25 dakika sürer. Pimapen kırık tamiri ise 2-3 saat aralığında sürer. Net süre bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Güneşevler Pimapen Kapı Pencere Tamiri

Pimapen kapı pencere tamiri ustalarımız, birinci sınıf malzeme kullanarak tamir işi yapar. Bu işler uzun yıllar dayanıklı olacak şekilde yerine getirilir. En birinci görevimiz her zaman müşterilerimize memnuniyet sunmak ve tamir işlerinin dayanıklı olmasından yanadır. Güneşevler de pimapen tamiri ustalarımız sayesinde her daim Ankara’nın her yerinde hizmet verdiğimizi de belirtmek isteriz.