Balgat’ın tüm sokaklarında bugüne kadar yüzlerce pimapen kapı ve pencerelerin arızaları çözüme kavuşturan bir firma olarak her işimizde profesyonel adımlar atarak ilerliyoruz. Pimapen tamiri sektöründe firmamız lider konumdadır ve her daim en uygun fiyatlar eşliğinde çözümler sunmaktadır.

Kış aylarında kapı ve pencerelerde ki arızalar çok daha çabuk meydana çıkar. En ufak bir fitil arızası durumunda su sızıntıları ve rüzgar sesleri gibi istenmeyen durumlar yaşanır. Bu gibi arızalarda profesyonel pimapen servisimizi arayarak destek talep edebilirsiniz.

Balgat Pimapen Kapı ve Pencere Tamiri Servisi

Pimapen pencere ve kapılarda conta değişimi, kol değişimi, kulp değişimi gibi birçok tamir çeşidi vardır. Conta fitil değişimleri çok kısa sürelerde yapılmaktadır. Pimapen sistemleri oldukça dayanıklı ürünlerdir. Bakımları ve tamir işleri zamanın da yapıldığında çok uzun yıllar bulunduğu yere hizmet etmektedir.

Balgat Pimapen Servis Ücretleri Ne Kadar?

Pimapen servis ücretleri yapılacak tamir çeşidine göre değişmektedir. Fakat arıza tespiti ücretimiz ise 150 TL tutmaktadır. Konumun uzaklığına göre de bu fiyatlar değişmektedir. Bizleri arayarak konum bilgilerinizi paylaşabilir ve servis ücretlerimizi hemen öğrenebilirsiniz.