Pimapen tamirine başlanmadan önce ekibimiz kapı ve pencereyi inceleme başlamaktadır. Arızalı noktalar tek tek tespit edilmekte ve sonrasında tamir için gerekli malzemeler tedarik edildikten sonra onarım çalışmalarına başlanır. Pimapen sistemlerine genel bir bakım yaptırmak isteyen kullanıcılarımız için genellikle conta değişimi, menteşe değişimi ve pencere kolu değişimi gibi işler yapılır. Bu gibi işler sonrasında pimapen sisteminin ömrü ve dayanıklılığı oldukça artar. Esat pimapen tamiri servisimiz bu gibi işlerde en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlara sunan bir iş yeridir.

Esat pimapen tamiri servisi
Esat pimapen tamiri servisi

Esat Pimapen Tamiri Servisi

Esat pimapen servisimiz eskiyen, arıza yapan ve sızdıran pimapen pencere ve kapılar için en iyi tamir hizmetini sunar. En uygun ücretler ile garantili iş yapan firmamızı arayarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Pimapen tamiri işleri hızlılık gerektiren işler arasında yer alır. Firmamız ise gün içerisinde tüm tamir işlerini halledebilmektedir. Hızlı ve profesyonel teknik ekibimiz ile her daim tamir işlerini en kısa sürede yaparak teslim etmekteyiz.

Esat Pimapen Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Esat mahallesinde bugüne kadar yüzlerce ev ve iş yerinde pimapen tamiri hizmeti sunduk. Amacımız en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri sunmaktır. Kapı pencere kolu tamiri işlerinde ki fiyatlar ile menteşe değişimi fiyatları bir olmayacağından dolayı burada net bir fiyat bilgisi sunamıyoruz. Arızayı bizlere ileterek en doğru fiyatlara sahip olmak mümkündür.

  • Menteşe tamiri ve değişimi
  • Kapı kolu değişimi
  • Conta ve fitil değişimi

gibi pimapen tamiri fiyatları için hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz.