Çankaya’da tüm ev ve iş yerlerinde bulunan arızalı, kırılmış pimapenlerin tamirini yapıyoruz. Çankaya pvc tamiri işlerinde usta ekiplerimiz ile hızlı hareket ediyor ve istenilen sonuca en kısa sürede varıyoruz. Uzmanlık gerektiren işlerden birisi olan pimapen kapı ve pencere tamirinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Bu sayede tamiri edilen kapı ve pencereler uzun yıllar hizmet etmektedir.

Çankaya Pimapen Tamiri Fiyatları

Yıllardır pimapen ve pvc tamiri alanında hızla ilerliyor ve sektörün öncülerinden olarak birçok işimizde tamir sonrası destekte sağlıyoruz. Çankaya pimapen ustalarımız ile kırık kol değişimi, pimapen menteşe tamiri gibi işleri kusursuz şekilde yapıyoruz. Fiyatlar ise ortalama olarak şu şekildedir.

  • Pimapen fitil değişimi: 250- 450 TL arası
  • Pimapen kilit tamiri fiyatı: 450-550 TLarası

Çankaya Pimapen kapı pencere tamiri

Çankaya pimapen tamiri yapan bir usta arayışında iseniz kesinlikle bizleri tercih edebilirsiniz. Yılların tecrübesi ile her zaman pimapen işlerinizi en kaliteli düzeyde yapmaktayız. En iyi malzemeler ile yapılan tamir işlerinde yıllarca sorunsuz olarak kullanım gerçekleşmektedir.

Çankaya’da Pimapen Tamiri Fiyatları

Çankaya’ da yapılacak pimapen tamiri veya diğer tamir işleri yapılacak işin türüne göre değişmektedir.

  • Çankaya kırık kapı tamiri
  • Çankaya İspanyolet değişimi
  • Çankaya cam balkon fitil conta değişimi
  • Kapı pencere kolu değişimi

gibi tamir işlerinde fiyat seçenekleri oldukça farklı olmaktadır. Bu yüzden bizleri arayarak yapılacak tamiri anlatabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Çankaya Pimapen Tamiri Servisi

Servisimiz sadece Çankaya değil, Ankara genelinde tamir hizmeti sunmaktadır. Tüm pimapen kapı pencere tamiri işleriniz için bizler ile iletişim kurabilirsiniz. Servisimiz hem ücret konusunda hem de garanti konusunda oldukça şeffaftır. Tüm tamir işlerinde garanti sunarak uzun ömürlülük sağlamaktayız.

Ankara’nın önde gelen pimapen servislerinden biri olarak tüm Ankara’ da bugüne kadar binlerce ev ve iş yerinde kapı pencere tamiri hizmetleri verdik. Hepsinde müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, hem tecrübesi hem de deneyimi ile uzun yıllar bu hizmeti vermeye devam edecektir.