Yağmurlu günlerde pimapen pencere ve kapılarda ki arızalar çok daha çabuk hissedilir. Eskiyen fitiller ve contalardan su sızmaları meydana gelir ve eviniz suyla dolabilir. Ayrıca rüzgarlı havalarda da havayı contalardan içeriye doğru sızdırmalar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda pimapen bakımı geldiği kolaylıkla anlaşılır. Ankara’da güvenilir bir pimapen tamiri servisi için alttaki numara ile iletişime geçebilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Servis Ücretleri Ne Kadar?

Servis ücretimiz çok makul fiyatlardadır. Arızanın boyutunu bizlere belirttiğiniz taktirde ekiplerimiz hemen tamir ücretini size iletmektedir. Servis ücretimizde bu ücretin içine dahildir. Etimesgut pimapen tamiri 2023 yılı ücretleri konusunda oldukça uygun fiyat sunduğumuzu sizlere garanti ederiz. Ayrıca diğer pimapen tamiri fiyatlarını da öğrenmek için ( pimapen conta değişimi, fitil değişimi, menteşe değişimi ) hemen servisimizi arayabilirsiniz.

etimesgut pimapen pencere kapı tamiri
etimesgut pimapen pencere kapı tamiri

Etimesgut pimapen tamiri servisi alttaki hizmetleri sunmaktadır.

  • Pencere Conta ve fitil değişimi
  • Kapı ve pencere ayarı
  • Menteşe tamiri ve değişimi
  • Kapı pencere boşluğu tamiri

Tüm pimapen tamiri iş kollarında profesyonel destek alabilirsiniz. Servisimiz belirttiği sürede konumunuza geliyor ve tamir işlerine başlıyor. Aynı gün keşif ve tamir teslimi ile Türkiye’de ilklerden olan firmamız, müşteri memnuniyeti konusuna çok önem verir. Bugüne kadar %99 kullanıcı memnuniyeti sunan firmamız her daim kullanıcıyı sevindirecek fiyatlar sunar.