Hasköy pimapen tamiri servisi olarak, tüm Hasköy mahallesinde uzman pimapen tamiri ve montajı hizmeti sunmaktayız. Soğuyan havalar ile birlikte pimapen sistemlerinde ki en ufak arızalar meydana çıkmış ve su sızdırması gibi istenmeyen durumlar yaşıyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz pimapen tamiri, pimapen fitil değişimi ve diğer tüm tamir konularında profesyonel hizmet vermektedir.

Pimapen tamiri uzmanlık gerektiren iş dalları arasındadır. Bu yüzden arıza durumunda kendi tecrübeniz yoksa tamir konusunda hareket etmemeniz önerilmektedir. Tecrübesiz olarak yapılacak tamir işinde arıza daha da büyüyerek tamir fiyatlarının artmasına neden olabilirsiniz.

Hasköy Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları

  • Pimapen fitil değişimi: 250- 400 TL
  • Pimapen kilit tamiri 400-500 TL
  • Pimapen kapı ve kol tamiri 450-700 TL

Bu fiyatlar ortalama fiyatlardır. Tamiri yapılacak pimapen kapı ve pencere sistemine göre fiyatlar değişebilir. Arızanın boyutu tamir fiyatını etkileyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Hasköy pimapen tamiri servisi, genellikle en uygun fiyatları sunan bir firmadır. Bu nedenle arızanız en uygun fiyatlar ile tamir edilecektir. Arıza sonrası garanti ve işçilik konusunda uzman bir firma arayışında iseniz kesinlikle bizleri arayabilirsiniz.

Hasköy Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları 2023

Yılların tecrübesi ile açılmayan, kapanmayan veya kilitlenmeyen pimapen sistemlerini en iyi şekilde, en kaliteli tamir malzemelerini kullanarak onarmaktayız. Tamiri yapılan pimapen sistemleri çok uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Hasköy Pimapen Tamiri Kaç Saat Sürer?

pimapen kapı kilidi tamiri, pimapen kapı kolu tamiri, pimapen pencere kolu tamiri gibi birçok tamir çeşidi vardır. Bunların tamir süresi de birbirinden farklıdır. Örnek olarak saydıklarımızın tamiri maksimum 1 saat sürerken, kırık pimapen sistemlerinin tamiri ise 3 -4 saate kadar çıkabilmektedir. Bu yüzden pimapen servisinden iş başlangıcında net süre talebinde bulunarak süreyi öğrenebilirsiniz.